Recenzja BlackBerry Passport: Paszport do udanych biznesów

Opublikowano: 2015-02-02
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #polecane #pozostali

test-blackberry-passport-1

Wydawało się, że BlackBerry straciło swoją szanse w walce o klienta biznesowego. Szczególnie, gdy przychodzi mierzyć się z największymi: Apple, Samsung czy Sony. Jednak Kanadyjczycy postanowili zaryzykować i stworzyli bardzo nietypowy smartfon, jakim jest BlackBerry Passport. Może on stanowić bardzo ciekawą alternatywę wobec konkurencji, a producentowi zapewnić paszport na szczyt.

Telefon wygląda bardzo oryginalnie z swoim kwadratowym ekranem i szeroką obudową. Natomiast znakomite wykonanie i przyjemna dla oka elegancja skuszą nawet najbardziej wybrednego klienta. BlackBerry nie zapomniało także o zastosowaniu klasycznej dla swej marki klawiatury QWERTY, która po raz pierwszy jest dotykowa, co okazuje się być wyjątkowo przydatnym rozwiązaniem. Połączenie sprawdzonych funkcji z innowacją, a przy tym odrzucenie przyjętych standardów co do wyglądu, to jedynie kilka rzeczy jakimi stara się skusić klientów nowy BlackBerry Passport.

Czy jednak kwadratowy telefon okaże się być wygodny dla użytkownika? Czy komfort pracy jest równoznaczny z komfortem stałego użytkowania? Czy też „paszport do luksusu”, jak lansowany jest nowy produkt BlackBerry, okaże się tylko chwytem marketingowym, dla przereklamowanego, mało praktycznego smartfona? Czy można uznać to urządzenie za najlepszy smartfon biznesowy, przebijający nawet Samsung Galaxy Note 4 i Yota YotaPhone 2?

Żeby znaleźć odpowiedź na te pytania Teleguru poleca zapoznać się z

recenzją BlackBerry Passport.

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.