Recenzja HTC Desire 510: LTE za wszelką cenę

Opublikowano: 2015-01-23
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #polecane #HTC

test-htc-desire510-1HTC jest solidną marką słynącą z produkcji estetycznych i na ogół świetnie wykonanych urządzeń. Jednak zawsze zdarzają się wyjątki, a HTC Desire 510 jest niestety tego przykładem.

Niestety, wydaje się, że czasy w których prawie wszystkie produkty HTC wyróżniały się w jakiś pozytywny sposób już minęły czego dowodem może być HTC Desire 510. Co prawda, jak na HTC przystało sprzęt działa na dopracowanym oprogramowaniu, jednak jego parametry niewiele różnią się od budżetowych smartfonów rodem z Korei lub Chin. Brak charakteru we wzornictwie smartfona nie zawsze przekreśla możliwość odniesienia przez niego sukcesu na rynku, czego dowodem może być chociażby bezpłciowy Huawei Ascend G630. W przypadku HTC Desire 510 rozczarowują jednak nie tylko wizualne aspekty urządzenia, ale również jego wykonanie i wyświetlacz.

Jednak telefon zaskakuje pozytywnie pod kilkoma względami i został ulepszony w porównaniu do jego całkiem udanego poprzednika, HTC Desire 500, dlatego warto przeczytać całą recenzję HTC Desire 510.

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.