Recenzja HTC Desire Eye: Eye of the tiger

Opublikowano: 2014-12-05
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #polecane #HTC

Recenzja HTC Desire EyeCharakterystyczny czy oszpecony? Piękna czy mało praktyczna obudowa? Jedno jest pewne, Desire Eye wzbudza emocje i jest znakomitym smartfonem, który pretenduje do nagrody  “Najlepszy smartfon roku”.

Niech nikogo nie zwiedzie niepozorny wygląd tej słuchawki. W poliwęglanowej, wodoodpornej i mocno młodzieżowej obudowie ukryto podzespoły sprzętu z najwyższej półki. Również wielki obiektyw nad ekranem nie jest tylko ozdobą – to prawdopodobnie najlepsza kamerka do wideorozmów zamontowana w smartfonie. Mało? W takim razie warto jeszcze wspomnieć o rewelacyjnych głośnikach stereo, doskonałym ekranie oraz ponadprzeciętnym głównym aparacie.

Zainteresowanych tym modelem może jednak ostudzić jego cena. Ponad 2000 zł to dużo, jednak biorąc pod uwagę standardowy spadek cen nowych flagowych modeli (np. tak jak w przypadku jego starszego brata HTC One M8, powinna ona spaść o kilkaset złotych w ciągu najbliższych tygodni. Chociażby dlatego warto dokładnie przemyśleć lub przynajmniej odczekać zakup tego sprzętu, a także poznać wszystkie jego wady i zalety.

Teleguru zachęca więc do przeczytania szczegółowej recenzji HTC Desire Eye.

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.