Recenzja Huawei Ascend G630: Całkiem dobry, ale bez charakteru

Opublikowano: 2014-12-10
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #polecane #pozostali

test-huawei-ascend-g630-5Większość smartfonów chińskiego pochodzenia charakteryzuje się bardzo zbliżonym do siebie wzornictwem. Jednym z takich zachowawczych lecz jednocześnie estetycznych modeli jest Huawei Ascend G630, który pomimo nudnego wyglądu ma kilka zachęcających zalet.

W zalewie chińskich, bliźniaczo do siebie podobnych smartfonów łatwo przegapić urządzenie, które oprócz stonowanego wyglądu będzie oferowało solidne wykonanie i specyfikację pozwalającą na czerpanie przyjemności z jego użytkowania. Huawei Ascend G630 z pozoru nie wyróżnia się niczym na tle swych chińskich braci – standardowa obudowa z klasycznym przednim panelem nie jest w stanie przyciągnąć uwagi miłośników oryginalnego wzornictwa. Jeśli jednak zapoznać się z możliwościami modelu, okaże się, że może on dużo zaaferować swym potencjalnym użytkownikom.

Huawei Ascend G630 ma zadowalającej jakości aparat, duży, całkiem dobry wyświetlacz pozwalający komfortowe używanie nawet w czasie intensywnego nasłonecznienia i wydajną specyfikację umożliwiającą płynne działanie systemu. Na jakie wady warto zwrócić jednak uwagę przed potencjalnym zakupem?

Teleguru zaprasza do przeczytania recenzji Huawei Ascend G630.

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.