Recenzja Huawei Ascend G630: Całkiem dobry, ale bez charakteru

Opublikowano: 2014-12-10
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #polecane #pozostali

test-huawei-ascend-g630-5Większość smartfonów chińskiego pochodzenia charakteryzuje się bardzo zbliżonym do siebie wzornictwem. Jednym z takich zachowawczych lecz jednocześnie estetycznych modeli jest Huawei Ascend G630, który pomimo nudnego wyglądu ma kilka zachęcających zalet.

W zalewie chińskich, bliźniaczo do siebie podobnych smartfonów łatwo przegapić urządzenie, które oprócz stonowanego wyglądu będzie oferowało solidne wykonanie i specyfikację pozwalającą na czerpanie przyjemności z jego użytkowania. Huawei Ascend G630 z pozoru nie wyróżnia się niczym na tle swych chińskich braci – standardowa obudowa z klasycznym przednim panelem nie jest w stanie przyciągnąć uwagi miłośników oryginalnego wzornictwa. Jeśli jednak zapoznać się z możliwościami modelu, okaże się, że może on dużo zaaferować swym potencjalnym użytkownikom.

Huawei Ascend G630 ma zadowalającej jakości aparat, duży, całkiem dobry wyświetlacz pozwalający komfortowe używanie nawet w czasie intensywnego nasłonecznienia i wydajną specyfikację umożliwiającą płynne działanie systemu. Na jakie wady warto zwrócić jednak uwagę przed potencjalnym zakupem?

Teleguru zaprasza do przeczytania recenzji Huawei Ascend G630.

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.