Recenzja Kazam Life R5 – Brytyjski twardziel

Opublikowano: 2015-01-12
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #polecane #pozostali

test-kazam-life-r5-1Klasyczne telefony o podwyższonej odporności na czynniki zewnętrzne stają się powoli reliktem przeszłości. Kilka firm nadal widzie dla nich miejsce na rynku. O swoją niszę walczy również Kazam – tym razem z modelem Life R5.

Brytyjski producent nie zapomina o użytkownikach ceniących długą żywotność baterii, uproszczony interfejs, niesamowitą wytrzymałość na upadki i naciski, czy po prostu bardzo niską cenę urządzenia. Life R5 wszystko to zapewnia, w niektórych aspektach prześcigając nawet droższą konkurencję. Cierpi też jednak na wiele przypadłości, które potrafią zniechęcić do korzystania ze słuchawki.

Jak telefon wypada w porównaniu do niedawno testowanego Telefunken Crusoe? Czy aparat oraz wyświetlacz są równie słabe? Czy bateria również zawstydza nawet najdroższe smartfony? Który z modeli potrafi znieść więcej „bólu”? Po odpowiedzi na te i wiele innych pytań Teleguru zachęca do zapoznania się z recenzją Kazam Life R5.

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.