Recenzja LG F60: Plushowy przysmak

Opublikowano: 2014-11-14
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #polecane #wideo #LG

news-lg-f60recenzja-1Koreańskiemu gigantowi udało się stworzyć świetne urządzenie za rozsądne pieniądze, a Plus doskonale wiedział co robi, promując Mix w Plushu jednym z najciekawszych smartfonów z oferty tego producenta.

Niektórzy czytelnicy mogą pomyśleć – co ciekawego może być w telefonie za 600 zł? Otóż całkiem sporo. LG F60 jest m.in. jednym z pierwszych smartfonów, który wykorzystuje procesora Snapdragon 410. To nowy układ, który daje spore możliwości. Nie jest to najwydajniejsza jednostka na rynku, ale nadrabia to energooszczędnością, wysoką kulturą pracy (nie grzeje się) oraz obsługą łączności LTE. Ta ostatnia cecha jest wręcz ewenementem w przypadku urządzeń z tej półki cenowej. Cieszy więc, że szybki Internet mobilny staje się coraz szerzej dostępny.

Poza ciekawym procesorem, LG F60 ma też całkiem zgrabną, dobrze wykonaną obudowę z plastiku i jest do tego bardzo poręczny. Pozytywnie zaskakuje też aparat, który robi niezłej jakości zdjęcia (w dobrych warunkach oświetleniowych).

Jak łatwo się domyślić, opisywany model nie jest jednak idealny, a jego wady mogą niektórych zniechęcić do zakupu (np. ze względu na niską rozdzielczość wyświetlacza lub ubogie oprogramowanie). M.in. dlatego warto przeczytać szczegółową recenzję LG F60, w której opisane zostały wszystkie istotne wady i zalety tego modelu.

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.