Recenzja LG G3 S: S jak sexy

Opublikowano: 2014-11-20
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #polecane #LG

LG G3 SZgrabna, nietypowa obudowa i znana nazwa, to co najmniej połowa sukcesu, więc miniaturowy „flagowiec” LG może być strzałem w dziesiątkę. Tylko czy faktycznie jest wart swojej ceny?

Pomniejszone modele z najwyższej półki dzielą się na dwie grupy. W jednej znajdują się urządzenia z podzespołami swoich większych odpowiedników (np. Sony Xperia Z1 Compact), a w drugiej takie, które z pierwowzorami mają wspólne głównie wygląd oraz nazwę. LG G3 S należy drugiego grona i w gruncie rzeczy jest to mocno odchudzony LG G3. Trzeba więc zaakceptować w jego przypadku, że w parze z mniejszym wyświetlaczem i znacznie niższą ceną idzie też gorsza specyfikacja.

Model ten to sprzęt ze średniej półki, który charakteryzuje się ładną obudową (to akurat rzecz gustu), rozpoznawalnym wzornictwem oraz przyzwoitą wydajnością. Niezłe wrażenie robią też aparat oraz ekran HD, aczkolwiek znacznie ustępują swoim odpowiednikom z LG G3.

Niestety, znana nazwa i wygląd podnoszą cenę smartfona, która jest wyraźnie wyższa niż w przypadku podobnej klasy konkurencji (np. Sony Xperia M2). To też prawdopodobnie największa (ale nie jedyna) wada tego modelu. Wszystkie mocne i słabe strony tego modelu można poznać dzięki szczegółowej recenzji LG G3 S.

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.