Recenzja LG L Fino: W połowie drogi do G3

Opublikowano: 2015-01-26
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #polecane #LG

test-lg-lfino-1

LG poczyniło ogromne postępy na przestrzeni ostatnich lat. Wspinając się po szczeblach smartfonowej drabinki, producent nie raz pozytywnie zaskoczył pieczołowitym dopracowaniem swoich produktów. Każdemu jednak zdarzają się (mniejsze lub większe) potknięcia. Czy LG L Fino wpadł w tę właśnie pułapkę bylejakości?

Starszy brat modelu LG F60, który z recenzowanym urządzeniem ma stosunkowo wiele wspólnego, to niestety zaledwie przyzwoita propozycja ze średnio-niskiej półki cenowej. Konkurencja na tym polu jest naprawdę bezlitosna, a wiele modeli w podobnym przedziale cenowym oferuje znacznie lepsze doznania wizualne i osiągi niż LG L Fino. Smartfon potrafi co prawda zaskoczyć niezłym jak na swoją klasę aparatem, czy kilkoma interesującymi, a co ważniejsze praktycznymi funkcjami dodanymi do systemu. Smartfon potrafi jednak zrazić do siebie wieloma niezrozumiałymi cięciami i uproszczeniami, z których kilka są nie do wybaczenia.

Po tej klasy producencie każdy oczekuje niezawodności i dobrej jakości, niezależnie od miejsca, które dany model ma zająć na rynku. Czy w tym wszystkim jest jednak szansa dla recenzowanego smartfona? Czy wyszedł obronną ręką z zalewu wad i trapiących go bolączek?

Teleguru zaprasza do zapoznania się z recenzją LG L Fino.

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.