Recenzja Motorola Moto X: The last American

Opublikowano: 2014-11-25
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #polecane #pozostali

Motorola Moto X 2014Amerykańska legenda nigdy nie będzie już taka sama, a w rękach chińskiego Lenovo najprawdopodobniej jej rola ograniczy się do znanego logo. Niemniej, Motorola z godnością pożegnała rynek i ostatnim tchnieniem pokazała swój potencjał.

Testowanie Motoroli Moto X było czystą przyjemnością. Miło widzieć, że nie tylko Samsung, Apple albo HTC potrafią robić doskonałe urządzenia. Sprzęt ten wyróżnia się ubogim, aczkolwiek dopracowanym oprogramowaniem, rewelacyjnym ekranem oraz nietypową obudową. Nie jest to jednak urządzenie pozbawione wad, a największe z nich to przeciętny aparat oraz bardzo wysoka cena.

Jeśli jednak ktoś szuka eleganckiego, dopieszczonego smartfona z bezkompromisową specyfikacją, a do tego chce się odróżnić od innych użytkowników telefonów, to ten model może być świetnym wyborem. Przed podjęciem decyzji o wydaniu ponad 2000 zł warto jednak zapoznać się ze szczegółową recenzją Motoroli Moto X i przeanalizować największe wady oraz zalety tego modelu.

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.