Recenzja Nokia Lumia 530: Nowsza, tańsza, ale też gorsza

Opublikowano: 2014-11-21
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #polecane #Nokia

Recenzja Nokia Lumia 530Oczekiwania wobec następcy bestsellera – Nokii Lumii 520 – były bardzo duże. W końcu model ten okazał się jednym z najlepszych budżetowców na rynku. Niestety, producent trochę przesadził podczas obniżania kosztów produkcji jego kontynuacji.

Nie ma wątpliwości, że producent postawił sobie maksymalne zbicie ceny za główny cel podczas tworzenia Nokii Lumii 530. Misja zakończyła się sukcesem, a sprzęt ten był tańszy od swojego poprzednika w analogicznym okresie o kilkaset złoty. W efekcie, oba telefony są obecnie dostępne na rynku w podobnych cenach, aczkolwiek starszy model jest, paradoksalnie, znacznie… lepszy!

Obniżenie ceny sprzętu odbiło się na każdym aspekcie jego specyfikacji. Niestety, nie są to jedynie drobiazgi, ponieważ kiepski ekran, niespecjalny aparat oraz niższa wydajność dają o sobie znać przez cały czas obcowania z telefonem. Ale może jednak sprzęt ten ma jakieś ukryte zalety, których nie widać na pierwszy rzut oka? Tego dowiedzieć się można ze szczegółowej recenzji Nokii Lumii 530.

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.