Recenzja Samsung Galaxy Ace 4: Koreańska Kareta

Opublikowano: 2015-02-12
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #polecane #Samsung

test-samsung-galaxy-ace4-1Dzisiejszy klient ma do wyboru setki telefonów chińskiego pochodzenia ze średniej półki cenowej, które jednak w wielu przypadkach zawodzą oczekiwania nabywców. Całkiem inaczej przedstawia się sytuacja w przypadku koreańskiego Galaxy Ace 4, czyli czwartego asa w talii Samsunga. Może nie jest to Poker Królewski, ale na pewno imponująca Kareta.

Samsung Galaxy Ace 4 to telefon, który zdecydowanie wyróżnia się na tle swojej bezpośredniej konkurencji. Już sam jego wygląd wzbudza spore poruszenie. Niezwykła gracja i styl przyciągają uwagę nawet bardziej wymagające gusta. Elegancja i perfekcyjne wykonanie, niezłe podzespoły, bardzo wydajna bateria oraz obsługa łączności LTE sprawiają, że dość niski koszt urządzenia wywołuje spore zaskoczenie. Świetny stosunek ceny do jakości jaki proponuje nowy Ace może okazać się zupełnie nowym rozdziałem w sektorze tanich Androidów.

„Czwarty as” nie tylko jest kontynuacją bardzo popularnej serii smartfonów firmy rodem z Korei Południowej, ale także może okazać się wzorem dla innych producentów w tym jak małym kosztem osiągnąć świetne wrażenie. Ma on również spore szanse zawojować rynek prześcigając bezpośrednią konkurencję, czyli m.in. LG F60 oraz Sony Xperia M2 Aqua, które podobnie jak on proponują bardzo dobre wykonanie niskiej cenie.

Czy w końcu okaże się, że drożej niekoniecznie oznacza dużo lepiej i, że za niską cenę można dostać świetny telefon? Czy Samsung Galaxy Ace 4 będzie zadrą w oku dla konkurencji i sukcesem sprzedażowym, którego Samsung obecnie tak bardzo potrzebuje? Po odpowiedzi na te i wiele innych pytań, Teleguru zaprasza serdecznie do zapoznania się z recenzją Samsung Galaxy Ace 4.

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.