Recenzja Samsung Galaxy Alpha: Zmiana w Galaktyce

Opublikowano: 2014-11-17
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #polecane #Samsung

test-samsung-galaxyalpha-1Od dawna sporo osób ma żal, że koreański gigant robi telefony z plastiku. To się może jednak zmienić, co zwiastuje niniejszy model. Czy jednak poza ładną obudową urządzenie Samsunga ma coś interesującego do zaoferowania?

Jak najbardziej! Pomimo dosyć niepozornego rozmiaru, to jedno z najwydajniejszych urządzeń na rynku. Ekran „zaledwie” HD oraz ośmiordzeniowy procesor Samsunga dają olbrzymie możliwości, które objawiają się idealną płynnością działania telefonu. Wspomniany wyświetlacz, pomimo stosunkowo niskiej rozdzielczości, jest jednym z najlepszych na rynku i dorównuje temu z niedawno recenzowanego Samsunga Galaxy Note 4. Bardzo dobre, ale nie idealne, są też aparat oraz wykonanie.

Natomiast największym mankamentem tego urządzenia jest jego cena. Niemal 2000 zł za sprzęt, którego konstrukcja nadal jest w większości plastikowa, a specyfikacja ustępuje flagowym modelom (z wyjątkiem procesora), to bardzo dużo. Niespecjalnie sprawdza się też bateria o pojemności zaledwie 1860 mAh.

Znacznie więcej szczegółowych informacji, a także odniesień do konkurencji można znaleźć w recenzji Samsunga Galaxy Alpha.

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.