Recenzja Samsung Galaxy Note 4: Król może być tylko jeden

Opublikowano: 2014-11-10
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #polecane #Samsung

news-samsung-galaxynote4review-1Samsungowi udało się stworzyć niszę, która w ciągu kilku lat bardzo się spopularyzowała. Jednak pomimo licznych ataków, Koreańczycy nadal królują w tym segmencie, a Galaxy Note 4 dobitnie pokazuje konkurencji, gdzie jest jej miejsce.

Od dłuższego czasu producentom smartfonów zarzuca się brak innowacji. Rośnie liczba rdzeni procesora, mnożą się piksele na ekranie i w aparatach, obudowy chudną i jednocześnie rosną. To samo można powiedzieć o najnowszym Samsungu Galaxy Note 4, jednak koreańskiemu gigantowi udało się poprawić wszystkie niedociągnięcia poprzednika i uniknąć pojawienia się nadmiernej liczby nowych.

Zniknęły więc opóźnienia podczas pisania rysikiem, poprawiono baterię, ulepszono aparat (nie chodzi jedynie o większą liczbę Mpix), zwiększono moc obliczeniową, a także znacznie zmodyfikowano obudowę, która w końcu jest godna flagowego modelu. Oczywiście, producent nie ustrzegł się kilku mniejszych wpadek, ale o nich dokładnie przeczytać można w recenzji Samsung Galaxy Note 4. Nie zmieniają one też faktu, że najnowszy phablet koreańskiego giganta to klasa sama w sobie i pretendent do miana najlepszego smartfona 2014 roku.

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.