Recenzja Samsung Galaxy Tab S 10.5: Godny przeciwnik iPadów

Opublikowano: 2014-10-17
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #polecane #Samsung

news-samsung-galaxytabs105review-1Przez kilka lat tablety Apple nie miały bezpośredniej konkurencji w kategorii sprzętu do rozrywki i konsumpcji treści. Jednak zmieniło się to dzięki Samsungowi, co udowadnia właśnie ten model.

Galaxy Tab S 10.5 łączy w sobie najistotniejsze zalety tego typu urządzeń, czyli rewelacyjny ekran, ładną obudowę, stosunkowo niewielki ciężar i oprogramowanie umożliwiające wykorzystanie dużego wyświetlacza. To wszystko uatrakcyjnia dobra cena, która może nie jest bardzo niska, ale co najmniej adekwatna do jakości produktu.

Oczywiście, sprzęt ten ma też wady, takie jak plastikowa obudowa, sporadyczne problemy z płynnością działania systemu i gier oraz wręcz przesadna liczba funkcji i dodatków w oprogramowaniu. Nie jest to też sprzęt dla każdego, ale w ogólnym rozrachunku można go uznać z jeden z najlepszych tabletów na rynku.

Więcej informacji znajdziecie w pełnej recenzji Samsung Galaxy Tab S 10.5.

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.