Recenzja Sony Xperia Z3 Compact: W małym ciele wielki duch

Opublikowano: 2015-02-09
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #polecane #Sony

test-sony-xperiaz3compact-1Rzadko zdarza się, by mniejszy odpowiednik flagowego smartfona był w stanie dorównać swojemu pełnowymiarowemu bratu. Ta sztuka udała się jednak Sony, które po raz kolejny swoją nową „miniaturką” udowodniło, że nie ma rzeczy niemożliwych, a Xperia Z3 Compact jest tego koronnym przykładem.

Smartfon jest pod wieloma względami równie dobry jak duża Sony Xperia Z3. Mniejszy, poręczniejszy i pomimo większego ekranu niż jego poprzednik, czyli Sony Xperia Z1 Compact, bardziej kompaktowy (porównanie do obydwu modeli poniżej). Do tego rewelacyjna wydajność i wspaniały czas pracy baterii. Wszystko to przy bardzo dobrym stosunku jakości do ceny. Ideał?

Niestety nie, gdyż wraz z całą masą zalet, smartfon po swoim większym bracie odziedziczył też niektóre wady. Część z nich jest jednak następstwem cięć, które były koniecznie do obniżenia ceny urządzenia. Jak bardzo rzutują one na ogólny odbiór telefonu i czy warto zainteresować się „mini-flagowcem” Sony?

Teleguru zachęca do zapoznania się ze szczegółową, rozwiewającą jakiekolwiek wątpliwości, recenzją Sony Xperia Z3 Compact.

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.