Recenzja Telefunken Crusoe: Komórkowy survival

Opublikowano: 2015-01-09
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #polecane #pozostali

test-telefunuken-crusoe-1Duże, ciężkie i wodoodporne. Takie najczęściej są telefony o podwyższonej odporności na czynniki zewnętrzne, a Telefunken wziął sobie do serca tę regułę. „Niemiecki Robinson” powinien przeżyć niemal każde wyzwanie.

Klasyczne telefony są obecnie coraz rzadsze, a jeszcze mniej pojawia się takich, którym nie straszne błoto, jezioro albo upadek z kilku metrów. Cieszy więc, że niektórzy producenci nie zapomnieli o tej niszy i nadal tworzą tego typu urządzenia.

Telefunken Crusoe to tzw. feature phone, czyli telefon bez zaawansowanego systemu operacyjnego, który ma działać długo na jednym ładowaniu, nie tracić zasięgu nawet w głuszy i być niezawodny nawet w najtrudniejszych warunkach. W tym przypadku powyższe warunki zostały spełnione.
Użytkownicy którzy cenią masywny wygląd i wspomniane cechy, Teleguru poleca zapoznać się z recenzją Telefunken Crusoe.

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.