Recenzja Wiko Rainbow: Mało kolorowa tęcza

Opublikowano: 2015-01-02
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #polecane #pozostali

test-wiko-rainbow-1Tęcza jest wyjątkowym, robiącym wrażenie i przyciągającym uwagę zjawiskiem. Niestety tego samego nie można powiedzieć o Wiko Rainbow, którego najbardziej charakterystycznym elementem zdaje się być zestaw kilku ładnych, wymiennych obudów.

Francuskiego producenta można pochwalić za kilka udanych pomysłów i zastosowanie całkiem niezłych podzespołów w smartfonie, dzięki czemu na papierze wygląda on atrakcyjnie. Rzeczywistość często jednak bywa brutalna i weryfikuje wstępne wyobrażenia. Aparat robi słabe zdjęcia, czas pracy na baterii jest strasznie krótki, a ilość dostępnej dla użytkownika pamięci woła o pomstę do nieba.

Teoretycznie sytuację mogłaby ratować niska cena urządzenia. W pewnym sensie tak właśnie jest, gdyż smartfon zakupić można za kwotę poniżej 600 zł. Problem w tym, że nie jest on bezkonkurencyjny w tym przedziale cenowym i chociaż oferuje kilka ciekawych, choć nie najświeższych rozwiazań (np. dual-SIM, duży, pięciocalowy ekran, czterordzeniowy procesor), może mieć problem ze zdobyciem polskiego rynku i zaskarbieniem sympatii większej liczby użytkowników. Reasumując, korzystanie z Wiko Rainbow na co dzień może okazać się mniej kolorowe niż sama nazwa sugeruje.

Teleguru zaprasza do zapoznania się ze szczegółową recenzją Wiko Rainbow.

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.