Recenzja Yota YotaPhone 2: Podwójne możliwości

Opublikowano: 2015-02-05
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #polecane #pozostali

test-yota-yotaphone2-1Pierwszy YotaPhone nie cieszył się wielką popularnością, odstraszając klientów wysoką ceną, ograniczoną dostępnością i różnymi mankamentami. Na szczęście druga generacja smartfona w niemal każdym aspekcie poprawia błędy poprzednika, wprowadzając kilka ciekawych rozwiązań i wynosząc YotaPhone 2 na zupełnie inny, wyższy poziom. Czy jest to idealny smartfon biznesowy?

Yota YotaPhone 2 od samego początku robi piorunujące wrażenie. Telefon oferuje m.in. świetne podzespoły (a co za tym idzie bardzo wysoką wydajność), imponujący czas pracy baterii i znakomite możliwości personalizacji, które pozwalają dostosować smartfona do indywidualnych wymagań i komfortu użytkownika. To, co jednak wzbudza największe zainteresowanie i momentalnie przykuwa wzrok, jest zastosowanie dwóch wyświetlaczy. Tylny ekran został wykonany w technologii E-ink, znanej z czytników elektronicznych książek i to właśnie on jest prawdziwą gwiazdą w recenzowanym modelu.

Czy można zatem mówić o prawdziwej (r)ewolucji i wolnym od wad urządzeniu? Czy dzięki swojemu dodatkowemu wyświetlaczowi sprawdza się lepiej w zastosowaniach biznesowych niż Samsung Galaxy Note 4 i BlackBerry Passport? A może pod ładnym opakowaniem i masą zalet kryje się coś, co odstraszy potencjalnych kupców? Jaka jest (cała) prawda o nowym smartfonie rosyjskiego producenta, firmy Yota Devices?

Po odpowiedzi na te i wiele innych pytań, Teleguru zaprasza serdecznie do zapoznania się z recenzją Yota YotaPhone 2.

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.