Red Bull Mobile: Bonusy do doładowania i nowy pakiet bez limitów

Opublikowano: 2015-10-28
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #pozostali operatorzy #prepaidy #pakiety / usługi #Internet mobilny

news-red_bull_mobile-1Play poinformował o wprowadzeniu zmian do oferty Red Bull Mobile. Od teraz użytkownicy sieci mogą skorzystać z nowej promocji, w której każde doładowanie daje bonusowe pakiety internetowe. Ponadto, poszerzono usługę „Dni bez limitów” o dodatkowy pakiet za 30 zł.

Od 28 października do odwołania dostępna jest specjalna oferta w Red Bull Mobile Energy na kartę, gwarantująca od 25 MB do 10 GB Internetu, w zależności od kwoty doładowania. Z każdym kolejnym zasileniem pakiet się kumuluje i przedłuża ważność.

news-red_bull_mobile-bonus-1Dostępne są też pakiety „Dni bez limitów”, w których pojawił się nowy wariant. Od teraz do wyboru są więc na 3, 7 lub 30 dni w cenach odpowiadających ich ważności. W ich ramach oferowane są nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i na stacjonarne, SMS-y do wszystkich bez limitu oraz Internet – odpowiednio 300 MB, 700 MB i 3 GB. Co więcej, decydując się np. na pakiet za 30 zł otrzymuje się wspomniany bonus do doładowania, czyli łącznie użytkownik ma do dyspozycji 5 GB transferu.

news-red_bull_mobile-dni_bez_limitow-1

Dla zainteresowanych:

Źródło: Play

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.