Red Bull Mobile: Darmowy starter z 1 GB Internetu

Opublikowano: 2015-08-11
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #pozostali operatorzy #prepaidy #Internet mobilny

news-redbull_mobile-starterRed Bull Mobile przygotował nową ofertę, w ramach której można zamówić bezpłatny starter, który następnie należy aktywować przed upływem 31 sierpnia, aby otrzymać promocyjny pakiet 1 GB.

W zestawie startowym użytkownik otrzymuje również 3 zł do wykorzystania na wszystkie usługi telekomunikacyjne Red Bull Mobile Energy na kartę w okresie 10 dni. Dodatkowo, w ciągu 24 godzin od dokonania aktywacji, użytkownik otrzyma możliwość skorzystania z pakietu z limitem transmisji danych w wysokości 100 MB do wykorzystania przez 10 dni.

Aby otrzymać darmowy starter należy wypełnić specjalny formularz zgłoszeniowy. Promocja trwa do odwołania lub wyczerpania zapasów. Na jeden adres można zamówić maksymalnie trzy startery.

Regulamin oferty promocyjnej „Darmowy zestaw startowy RBM Collect”.

Źródło: Red Bull Mobile

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.