Red Bull Mobile Energy - odświeżona oferta abonamentowa

Opublikowano: 2015-07-20
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #pozostali operatorzy #abonamenty #pakiety / usługi #Internet mobilny

news-redbull_mobile_energy-oferta-1Play, operator sieci Red Bull Mobile, poinformował o wprowadzeniu zmian do oferty abonamentowej Energy dostępnej przez Internet. Od teraz w najtańszej taryfie do wykorzystania jest 3 GB danych.

W ramach oferty Red Bull Mobile Energy dostępne są trzy warianty abonamentu. W pierwszym, najtańszym, klient ma 3 GB Internetu do wykorzystania, a ponadto nielimitowane rozmowy do innych w sieci RBM i Play, a koszt za minutę połączenia do innych sieci oraz SMS/MMS wynosi odpowiednio 29 i 18 gr. Za to wszystko płaci się 9 zł przy długości umowy ustalonej na jeden miesiąc. W przypadku taryfy za 29 zł miesięcznie, minuty do pozostałych sieci są nielimitowane, a pozostałe pakiety są identyczne jak w najniższym abonamencie. Największa oferta, której koszt wynosi 9 zł przez 3 miesiące, a potem 39 zł, ma z kolei pakiet 5 GB Internetu oraz resztę usług bez limitu.

news-redbull_mobile_energy-ofertaŹródło: Play

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.