Rejestracja karty w Mobile Vikings - co można zyskać?

Opublikowano: 2016-08-01
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali operatorzy #prepaidy #pakiety / usługi

news-mobile-vikings-rejestracjaMobile Vikings ruszył z rejestracją kart przedpłaconych, przygotowując z tej okazji kilka bonusów i promocji.

Rejestrując numer na kartę w Mobile Vikings można zyskać darmowe 10 GB Internetu oraz nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci i na numery stacjonarne przez 31 dni. Co więcej, klient sam będzie mógł zadecydować, kiedy chce skorzystać z tej promocji i tym samym – od kiedy ma być naliczany okres 31 dni. Jeśli ważność zgromadzonych na koncie środków zostanie przedłużona (najpóźniej dzień przed upływem terminu ważności), po upływie 31 dni niewykorzystany Internet przejdzie na kolejne miesiące.

Dla osób, które korzystają jedynie z oferty Internetu mobilnego przygotowano w prezencie 14 GB Internetu na 60 dni. W tym przypadku również można zdecydować o terminie rozpoczęcia korzystania z promocji. Zostanie ona uruchomiona pod warunkiem doładowania konta kwotą minimum 20 zł. W przypadku dotychczasowych użytkowników wymagane jest jedynie doładowanie w tej kwocie w historii konta.

Rejestracji numeru można dokonać w jednym z salonów Play w całej Polsce, przez kuriera (koszt 9.99 zł) lub we wrocławskim biurze Mobile Vikings. Należy przygotować dowód osobisty lub paszport, a w przypadku firmy dodatkowo zaświadczenie NIP bądź REGON. Ponadto, numer PUK rejestrowanego numeru lub kartę SIM w telefonie (podczas wizyty zostanie wysłany SMS weryfikacyjny).

Mobile Vikings ma również promocję dla wszystkich, którzy chcą przenieść do niego swój numer – weryfikacja danych za pośrednictwem kuriera jest w tym przypadku bezpłatna.

Źródło: Mobile Vikings

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.