Rejestracja numeru w T-Mobile

Opublikowano: 2016-07-29
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #T-Mobile #prepaidy

news-tmobile-rejestracjaRuszyła akcja rejestrowania wszystkich numerów usług przedpłaconych w T-Mobile, Heyah i tuBiedronka. Kartę SIM można zarejestrować w każdym z kilkuset salonów firmowych i autoryzowanych punktów sprzedaży T-Mobile w kraju.

Najprostszym sposobem na sprawdzenie, czy dany numer jest zarejestrowany jest wysłanie kodu *100# i zatwierdzenie go klawiszem połączenia. Rejestracji można dokonać przez telefon, jeżeli posiadamy już inny numer zarejestrowany w T-Mobile, Heyah lub tuBiedronka. Wystarczy zadzwonić na specjalną bezpłatną infolinię (+48 606 606 606) – najlepiej z numeru, który chcemy zarejestrować – skorzystać z aplikacji Mój T-Mobile lub wejść na stronę www.zarejestruj-karte.pl i zalogować się w aplikacji do samodzielnego zarządzania kontem na www.

W pozostałych przypadkach należy udać się do punktu T-Mobile, zabierając ze sobą kartę SIM i dowód osobisty. Jeżeli nie mamy dowodu, możemy zabrać paszport lub kartę pobytu, a w przypadku firm konsultant poprosi dodatkowo o podanie numeru NIP, REGON lub KRS.

T-Mobile przygotował specjalne bonusy dla klientów rejestrujących numery i przenoszących numer do MIX-a, czy do usług abonamentowych. W pierwszym tygodniu dla klientów rejestrujących SIM dostępny jest telefon Maxcom MM237 Dual SIM za 19 zł.

Ponadto, operator oferuje klientom innych sieci za przeniesienie numeru specjalne pakiety ważne 90 dni. Przechodząc do T-Mobile na kartę można zyskać 100 zł do wykorzystania na rozmowy i SMS-y. Z kolei w Heyah przyznawane jest 1000 minut rozmów do wszystkich.

Źródło: T-Mobile

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.