Reklamy BlackBerry Classic pokazują, dlaczego warto się nim zainteresować

Opublikowano: 2014-12-18
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #wideo #pozostali #sprzęt / podzespoły #reklamy / promocje

news-blackberry-classic-reklamyInformacje o BlackBerry Classic krążyły po Internecie od dłuższego czasu. Nadszedł jednak wyczekiwany moment – smartfon trafił do oficjalnej sprzedaży. W związku z tym producent przygotował również kilka spotów reklamowych.

BlackBerry Classic jest duchowym następcą modelu Bold 9900. Smartfon wyposażony jest w 3.5 calowy ekran o rozdzielczości 720p (pokryty szkłem Gorilla Glass 3), dwurdzeniowy procesor z zegarem o taktowaniu 1.5 GHz oraz 2 GB pamięci RAM. Poza tym urządzenie ma 16 GB pamięci wbudowanej, a także tylny aparat 8 mpix i przedni 2 mpix. Classic jest również (a właściwie przede wszystkim) wyposażony w tradycyjną klawiaturę QWERTY oraz trackpad. Smartfon działa na systemie BlackBerry OS w wersji 10.3.1. Dla zainteresowanych – pełna specyfikacja modelu.

Pierwszy spot reklamowy skupia się na samym urządzeniu, prezentując go z każdej strony. Główne hasło? Ulepszony. Classic bierze to co najlepsze z BlackBerry Bold 9900 i wprowadza to na wyższy poziom. Jest m.in. większy, oferuje dłuższy czas pracy na baterii (o 50%) i zapewnia trzykrotnie szybsze działanie przeglądarki internetowej.

A co tak naprawdę oznacza „Classic” i co wyróżnia nowy smartfon BlackBerry od jego poprzednika? Na te pytania odpowiada poniższy spot:

Kanadyjski producent pokazał również zawartość pudełka w jakim znajduje się telefon. Znajdują się w nim stosunkowo standardowe elementy. Nie zabrakło zatem kabla microUSB, ładowarki, słuchawek z mikrofonem oraz instrukcji.

Główną grupą docelową dla BlackBerry Classic są użytkownicy Bold 9900 oraz wszyscy, którzy przyzwyczaili się do tradycyjnych rozwiązań, w tym klawiatury QWERTY. Dla nich producent przygotował poniższe porównanie:

Ostatni spot jest formą podziękowania dla wszystkich dotychczasowych użytkowników smartfonów marki BlackBerry. Wideo przedstawia wpisy z twittera od osób, które zachwycone modelem Classic nie mogą się doczekać, gdy w końcu będą mieli okazję go zakupić i samemu przetestować.

Cena BlackBerry Classic została ustalona na poziomie 449 dolarów.

Źródło: BlackBerry

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.