Rekord przedsprzedaży Galaxy Note 7

Opublikowano: 2016-08-09
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Samsung #sprzedaż / wyniki

news-note7-1Samsung Galaxy Note 7 stał się hitem w Korei Południowej. Konsumenci zamówili już 200 tysięcy egzemplarzy urządzenia.

Przedsprzedaż Note’a 7 w rodzimym kraju Samsunga ruszyła kilka dni temu, a już przekroczyła wszelkie oczekiwania. Koreańczycy nie przestraszyli się wysokiej ceny smartfona (988 900 wonów, czyli około 895 dolarów) i zamówili 200 tysięcy sztuk, a więc dwukrotnie więcej niż w przypadku Galaxy S7. Jest to również najlepszy wynik przedsprzedażowy w historii smartfonów Galaxy w Korei.

Warto wspomnieć, że oprócz szerokich działań marketingowych, Samsung przygotował dla koreańskich konsumentów kilka ciekawych bonusów. Kupując Galaxy Note 7 mogą oni otrzymać za darmo opaskę Gear Fit 2 o wartości 198 000 wonów (około 177 dolarów), 50% zniżki na naprawę wyświetlacza i bon rabatowy do wykorzystania w Samsung Pay Mall.

Źródło: Korea Herald

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.