Rekordowa sprzedaż Xiaomi Redmi Note 2

Opublikowano: 2015-08-17
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali #sprzęt / podzespoły #sprzedaż / wyniki

news-xiaomi_redmi_note2Xiaomi poinformowało, że w ciągu zaledwie 12 godzin udało się sprzedać około 800 tysięcy sztuk smartfona Redmi Note 2. Jest to nowy rekord sprzedaży w Chinach w kategorii urządzeń mobilnych.

Dopiero co zapowiedziany Redmi Note 2 został wprowadzony do dystrybucji w niedzielę w tzw. systemie „flash sale” (błyskawiczna sprzedaż). Dla Xiaomi taki wynik nie jest nowością. Firma już wielokrotnie udowadniała, że jej produkty cieszą się wielkim zainteresowaniem, a jednym z lepszych tego dowodów jest sprzedanie online 2.11 miliona smartfonów w ciągu 24 godzin, w kwietniu tego roku.

news-xiaomi_redmi_note2-1Xiaomi Redmi Note 2 wyposażony jest w ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio X10, 5.5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1080 x 1920 pikseli, 2 GB RAM oraz 16 GB pamięci wbudowanej i baterię o pojemności 3020 mAh. Do tego smartfon ma dwa aparaty: 13 Mpix z tyłu i 5 Mpix przodu, jak również dwa sloty na karty SIM, a całość pracuje pod kontrolą zmodyfikowanego Androida w postaci MUIU 7.

Źródło: GSMArena

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.