Relay, Inmedio, 1Minute - kolejne punkty rejestracji prepaidów Plusa

Opublikowano: 2016-08-18
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Plus #prepaidy #wyniki / raporty

news-plus-2Do 8640 wzrosła liczba punktów, w których można zarejestrować numer na kartę w sieci Plus. Od teraz są to również sklepy Relay, Inmedio oraz 1Minute.

Proces rejestracji wygląda podobnie jak w innych placówkach. Wystarczy mieć przy sobie dowód osobisty lub paszport, bądź kartę stałego pobytu. Swój numer mogą też zarejestrować osoby niepełnoletnie, które ukończyły co najmniej 13 lat i posiadają odpowiedni dokument tożsamości. Należy mieć przy sobie również numer karty SIM, który można sprawdzić bezpłatnym SMS-em o treści KARTA wysłanym na numer 80105.

Karty przedpłacone sieci Plus można już zarejestrować w 1300 salonach Plusa lub Cyfrowego Polsatu, 270 sklepach sieci Neonet, 1800 kioskach Ruchu, 4600 placówkach Poczty Polskiej, a także 670 sklepach Relay, Inmedio i 1Minute.

Źródło: Plus

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.