Rewelacyjna reklama Moto X prezentuje możliwość dostosowywania wyglądu smartfona

Opublikowano: 2014-11-27
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #wideo #pozostali #reklamy / promocje

news-reklama-motoxMotorola zaprezentowała spot reklamowy drugiej generacji smartfona Moto X. Klip w zabawny sposób pokazuje możliwości dostosowywania wyglądu urządzenia do własnych preferencji.

Głównym bohaterem reklamy jest fan Motoroli imieniem Ben, który cały czas poprawia i zmienia wygląd swojego nowego smartfona (Moto X) przy pomocy narzędzia „Moto Maker” znajdującego się na portalu producenta. Z każdą dokonaną zmianą, jego sobowtór pracujący w zabawnie przedstawionej imitacji fabryki Motoroli musi wprowadzać odpowiednie modyfikacje niemal na ostatnią minutę. (Nie)powagę sytuacji dopełnia również kapitalna muzyka.

Reklama jest mądrze skonstruowana, prosta i zabawna. Zdecydowanie warto obejrzeć i być może samemu zdecydować się na kupno bardzo udanej Motoroli Moto X, której recenzja niedawno pojawiła się na łamach Teleguru.

Źródło: Motorola

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.