Roamingowe nowości w T-Mobile

Opublikowano: 2016-06-10
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #T-Mobile #pakiety / usługi #Internet mobilny

img-phone-photo-2Od 13 czerwca wszyscy klienci T-Mobile będą mogli korzystać z nowych, uproszczonych pakietów roamingowych, wśród których znalazły się nielimitowane pakiety bezpłatnie dodane do ofert abonamentowych.

T-Mobile wprowadza pakiety nielimitowanych usług, które będzie można aktywować lub otrzymać na stałe do abonamentu. Nowi oraz przedłużający umowę klienci otrzymają od operatora bezpłatny dostęp do nielimitowanych rozmów, SMS-ów oraz MMS-ów, jak również pakietu 1 GB danych w Międzynarodowej Strefie T-Mobile. Bonus będzie dostępny przez cały okres umowy dla klientów indywidualnych od taryfy Relax, a dla przedsiębiorców od taryfy L.

news-tmobile-roaming-oferta

Dla klientów usług na kartę oraz Mix T-Mobile przygotował promocję, w ramach której otrzymają nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y oraz 1 GB danych w Międzynarodowej Strefie T-Mobile na 7 dni. Z benefitu będzie można skorzystać do 31 sierpnia dwa razy. Warunkiem jest doładowanie konta kwotą 10 zł w Mix oraz 50 zł w T-Mobile na kartę. No limit + 1 GB będą również dostępne dla pozostałych abonentów T-Mobile w cenie 49.99 zł na 14 dni.

news-tmobile-roaming-oferta-1

T-Mobile zdecydował się również na rozszerzenie strefy roamingowej w UE o trzy kraje – Albanię, Czarnogórę i Macedonię. Nieograniczony dostęp do Internetu z prędkością do 256 kb/s będzie można wykupić w tej większej strefie na 14 dni za 49.99 zł. Dodatkowo abonenci T-Mobile będą mogli skorzystać z nowych pakietów roamingowych, które zostały dopasowane do najpopularniejszych profili korzystania z usług za granicą.

news-tmobile-roaming-oferta-2

Klienci prepaid oraz Mix będą mogli skorzystać z powiększonych pakietów data:

news-tmobile-roaming-oferta-3

Do Międzynarodowej Strefy T-Mobile należą wszystkie państwa europejskie, w których Grupa Deutsche Telekom oferuje usługi: Austria, Albania, Chorwacja, Czarnogóra, Czechy, Grecja, Holandia, Macedonia, Niemcy, Rumunia, Słowacja, Węgry.

Źródło: T-Mobile

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.