Robert Lewandowski dołącza do T-Mobile w nowej kampanii reklamowej

Opublikowano: 2016-06-01
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #T-Mobile #wideo

news-tmobile-lewandowskiT-Mobile wystartował z nową, ogólnopolską kampanią reklamową o tematyce piłkarskiej, której twarzami są Tomasz Kot oraz Robert Lewandowski.

Główny spot reklamowy przygotowany w wersji 45-cio i 30-to sekundowej. Możemy w nim zobaczyć zmagania dwóch drużyn – Roberta Lewandowskiego i Tomasz Kota. Wszystko to przy akompaniamencie popularnego, wakacyjnego hitu „Blurred Lines” Robina Thicke’a. Produkcję uzupełnia 15-sekundowy spot produktowy, prezentujący gwarancję najniższych cen na smartfony Huawei.

Równolegle prowadzony będzie piłkarski konkurs w punktach sprzedaży T-Mobile, w którym będą mogli brać udział także klienci innych operatorów. Do wygrania będą m.in. bilety na mecz z udziałem Roberta Lewandowskiego oraz spotkanie z nim.

Kampania obejmuje także działania w radiu, Internecie, OOH oraz w salonach operatora. Kreacją zajęła się agencja Leo Burnett, a za planowanie, zakup mediów i kreację internetowe odpowiada Starcom Mediavest Group. Za działania w mediach społecznościowych odpowiada Agencja Warszawa. Przygotowaniem materiałów BTL zajęła się Agencja G7.

Źródło: T-Mobile

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.