Romantyk Apple

Opublikowano: 2014-09-29
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #wideo #Apple #sprzęt / podzespoły #reklamy / promocje

news-apple-wideo-1
W Internecie pojawił się film, w którym główną rolę grają urządzenia firmy Apple. Romantyczna, z wdziękiem opowiedziana historia, w której technologia ma bardzo ludzką twarz. Trzeba to zobaczyć.

Film został zrealizowany jako teledysk ukraińskiej grupy Brunettes Shoot Blondes do piosenki Knock Knock. Opowiada on miłosną historię animowanych postaci, które płynnie przechodzą pomiędzy rozmaitymi urządzeniami wyprodukowanymi przez Apple – jest tam między innymi iPhone, iPad, iPod, a także laptopy z rodziny MacBook. Całość kończy się happy endem, a animacja jest zrobiona z takim wdziękiem, że po zakończeniu klipu chce się od razu obejrzeć go po raz drugi.

Źródło: Vimeo

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.