Roszady w zarządzie T-Mobile Polska

Opublikowano: 2015-11-19
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #T-Mobile #wyniki / raporty

news-tmobile-wynikiRada Nadzorcza T-Mobile Polska podjęła decyzję o wprowadzeniu zmian w zarządzie spółki. Jego skład opuszczą Magdalena Gera-Pikulska, odpowiedzialna za politykę personalną oraz Maciej Rogalski, zarządzający sprawami prawnymi, ochrony danych, bezpieczeństwa i zgodności.

Na ostatnim posiedzeniu Rady Nadzorczej T-Mobile Polska zostały zatwierdzone zmiany w składzie zarządu, które weszły w życie 17 listopada bieżącego roku. Z zespołu zarządu odeszli Magdalena Gera-Pikulska, dyrektor ds. polityki personalnej oraz Prof. Nadzw. dr. hab. Maciej Rogalski, dyrektor ds. prawnych, ochrony danych i zarządzania zgodnością. Na powstałe w ten sposób wakaty nie zostali powołani ich następcy, a odpowiedzialność za te obszary przejmie prezes zarządu, Adam Sawicki.

W związku z wprowadzonymi zmianami w składzie zarządu T-Mobile, departamenty pionu prawnego, ochrony danych oraz zarządzania zgodnością zostaną włączone do pionu prezesa spółki. Natomiast pion polityki personalnej nadal pozostanie oddzielnym obszarem w strukturach firmy.

Źródło: T-Mobile

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.