Rozmowy bez limitu w T-Mobile na Kartę oraz Mix

Opublikowano: 2016-02-26
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #T-Mobile #mixy #prepaidy #pakiety / usługi

news-tmobile-nielimitowane_rozmowyOd 29 lutego klienci T-Mobile na kartę oraz Mix będą mogli skorzystać z nielimitowanych rozmów w dwóch opcjach cenowych.

Użytkownicy T-Mobile na kartę korzystający z taryf Frii oraz klienci T-Mobile Mix korzystający z taryfy Frii Mix będą mieli do wyboru pakiety nielimitowanych rozmów do wszystkich sieci na 30 dni za 25 zł lub na 7 dni za 8 zł. Nielimitowane połączenia na krajowe numery sieci komórkowych oraz stacjonarne będzie można aktywować wpisując w telefonie specjalny kod:

  •  *140*270# dla wariantu na 30 dni
  •  *140*271# dla wariantu na 7 dni.

Aktywację można przeprowadzić również na stronie www.t-mobile.pl oraz w aplikacji „Mój T-Mobile”. Pakiety odnawiają się cyklicznie.

Nowa promocja to uzupełnienie oferty T-Mobile na kartę oraz Mix – klienci, którzy skorzystali z bonusu 10 GB za darmo po doładowaniu mogą przeznaczyć dostępne na koncie środki na zakup nielimitowanych rozmów do wszystkich. Tym samym zyskują duży pakiet danych w technologii LTE oraz nielimitowane rozmowy na numery komórkowe i stacjonarne w kraju.

Źródło: T-Mobile

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.