Rozmowy głosowe w WhatsApp dostępne dla wszystkich na Androidzie

Opublikowano: 2015-03-31
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #gry / aplikacje

news-whatsappZ WhatsApp korzysta już około 700 milionów użytkowników. Spośród nich jedynie określona grupa mogła do tej pory korzystać z połączeń głosowych. Reszta musiała liczyć na pomoc którejś z tych osób w aktywacji wspomnianej funkcji lub zwyczajnie uzbroić się w cierpliwość. Teraz się to zmieniło.

Najnowsza aktualizacja WhatsApp oznaczona numerem 2.12.19 przynosi wyczekiwaną opcję wykonywania połączeń głosowych dla pozostałych użytkowników aplikacji. Z jednym zastrzeżeniem – póki co dotyczy to tylko osób z urządzeniami na Androidzie. Pobrać ją można z tego adresu. Po ponownym uruchomieniu programu na ekranie głównym powinny być dostępne trzy zakładki – połączenia, czaty oraz kontakty. Istnieje również szansa, że dzwonić będzie można na starszych edycjach programu, ale nie zostało to potwierdzone.

news-whatsapp-rozmowy-głosoweNowa wersja nie jest jeszcze dostępna do pobrania bezpośrednio ze sklepu Google Play, ale wkrótce powinno się to zmienić. Natomiast użytkownicy iPhone’ów i telefonów z Windows Phone muszą nadal czekać na odpowiednie uaktualnienie.

Źródło: The Next Web

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.