Rozmowy i Internet za 19 zł w ofercie nju z rachunkiem

Opublikowano: 2016-06-21
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #pozostali operatorzy #pakiety / usługi

news-nju_mobile-1W Nju Mobile pojawiła się nowa usługa abonamentowa, zapewniająca 1 GB transferu danych i nielimitowane rozmowy za 19 zł.

Usługa „Rozmowy i Internet” jest dostępna dla abonentów oferty nju z rachunkiem, korzystających z planu taryfowego nju buzz. W jej ramach klient otrzymuje rozmowy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych oraz 1 GB Internetu, za które zapłaci maksymalnie 19 zł, nawet po przekroczeniu limitu wydatków. Po wykorzystaniu podstawowego pakietu danych prędkość transferu zostaje ograniczona i wyniesie nie więcej niż 64 kb/s.

Usługę można włączyć wysyłając SMS-a o treści START pod bezpłatny numer 80344, po zalogowaniu na portalu www.njumobile.pl w zakładce usługi lub poprzez zaznaczenie odpowiedniej opcji na stronie Nju Mobile podczas składania zamówienia na ofertę nju z rachunkiem w planie nju buzz.

Jest też możliwość dokupienia dwóch dodatkowych pakietów:

  • Nielimitowane rozmowy do sieci stacjonarnych w Polsce za 10 zł.
  • Nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci komórkowych za 9 zł miesięcznie.

Więcej informacji: Regulamin usługi.

Ponadto, Nju Mobile poinformował o zmniejszeniu opłaty aktywacyjnej oferty nju z rachunkiem przy rezygnacji z e-faktury i wybraniu faktury papierowej. Do tej pory wynosiła ona 200 zł. Obecnie, w ramach promocji klient zapłaci tylko 20 zł.

Więcej informacji: Regulamin promocji.

Źródło: Nju Mobile

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.