Różowa Sony Xperia Z5

Opublikowano: 2016-01-12
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Sony #sprzęt / podzespoły

news-sony-xperia-z5-pinkRóż nadal w modzie. Sony wprowadziło do swojej oferty nowy wariant kolorystyczny Xperii Z5, który powinien przypaść do gustu damskiej części użytkowników smartfonów.

Sony od kilku dni zapowiadało na swoich kanałach społecznościowych nowe urządzenie w różowym kolorze. Podejrzewano, że będzie nim flagowa Xperia Z5 i tak też się stało. Telefon w tym wariancie został oficjalnie zaprezentowany i uzupełnia dotychczas dostępne wersje: turkusową, białą i czarną. Względem poprzednich modeli smartfonów Sony (np. Sony Xperia Z1 Compact), zastosowany róż jest jednak mniej nasycony i bardziej przypomina edycję „Rose Gold” iPhone’a 6. Odcień można przyrównać do koloru liści drzewa wiśniowego Sakura.

news-sony-xperia-z5-pink-2Różowa Sony Xperia Z5 będzie dostępna na rynku od lutego. Producent nie ujawnił niestety ceny, ani dostępności nowej wersji smartfona.

Źródło: Sony

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.