Rozpoczęła się kampania reklamowa oferty tylko SIM w Orange

Opublikowano: 2015-02-18
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Orange #wideo

news-orange-reklama-abonamentNiedawno Orange wprowadził nowe abonamenty Super Smart Plan. W związku z tym ruszyła nowa kampania reklamowa oferty.

Super Smart Plan jest ofertą tylko SIM i w jej ramach operator proponuje klientom trzy różne warianty, z których najtańszy abonament kosztuje niecałe 10 zł miesięcznie, zawierając pakiet nielimitowanych rozmów na komórki i stacjonarne oraz SMS-ów bez limitu (kosztuje to jednak 99 groszy dziennie). Więcej na ten temat można poczytać w tekście przygotowanym kilka dni temu przez Teleguru.

Teraz, sieć Orange postanowiła bardziej wypromować swoje nowe oferty abonamentowe i w związku z tym ruszyła nowa kampania, której efektem jest poniższy spot.

Źródło: Orange

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.