Rozstrzygnięcie konkursu: HTC Desire EYE trafia w ręce…

Opublikowano: 2015-05-12
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #polecane #HTC

news-konkurs-htcdesire-eye-1Czas rozstrzygnąć nasz konkurs “The Desired Eye”, w którym do wygrania był Najlepszy smartfon 2014 roku serwisu Teleguru. Zasypaliście nas całą masą ciekawych i oryginalnych prac, więc z wielką chęcią rozdalibyśmy co najmniej kilka modeli HTC Desire EYE. Mamy jednak tylko jedną nagrodę. Do kogo ona trafi?

W naszym imieniu oraz przedstawicieli firmy HTC Polska chcemy podziękować wszystkim za wzięcie udziału w konkursie i przesłanie blisko 200 prac konkursowych! Byliśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni ich jakością, a autorzy wielu zdjęć zachwycili nas swoją kreatywnością. Rozstrzygnięcie konkursu nie było więc łatwe. Po wielu godzinach burzliwych dyskusji komisja konkursowa jednak zdecydowała, że HTC Desire Eye trafi w ręce Anny Kaźmierczak. Jej zdjęcie świetnie nawiązało do kluczowych haseł konkursu – oko jest pożądane, niebieskie no i z napisem HTC Eye :)

news-konkurs-htcdesire-eye-1Serdecznie gratulujemy wygranej (prosimy o kontakt na Facebooku), a pozostałe osoby już teraz zachęcamy do wzięcia udziału w naszych kolejnych konkursach. Więcej o nich dowiecie się odwiedzając nasz serwis oraz fanpage na Facebooku. Obiecamy, że postaramy załatwić więcej nagród na kolejne konkursy – było tyle świetnych zdjęć, więc trzeba wynagrodzić więcej osób następnym razem! :)

news-konkurs-htcdesire-eye-2

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.