Rusza kolejna odsłona nowej kampanii reklamowej Jump! Family w T-Mobile

Opublikowano: 2015-04-23
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #T-Mobile #wideo

news-tmobile-jump-family-reklamaW kolejnych odcinkach reklamowego mini-serialu z udziałem Tomasz Kota i Szymona Piotra Warszawskiego, operator promuje ofertę Jump! Family, w której 5 GB Internetu i nielimitowane rozmowy i SMS-y dostępne są już od 30 zł.

Nabiera tempa akcja reklamowa T-Mobile, której fabuła wykorzystuje motyw zwykłej czteroosobowej rodziny i nieco niezwykłego psa. Celem tej odsłony kampanii jest promocja nowych ofert Jump! Family, z jasnym wskazaniem benefitów ofertowych dla rodzin wynikających ze skorzystania z najnowszej propozycji taryfowej T-Mobile.

W startując właśnie drugiej odsłonie kampanii będzie można dwa kolejne spoty reklamowe: trzydziesto- i piętnastosekundowy, tym razem osadzone w domowej scenerii. Spot 30’’ prezentuje Jump! Family jako doskonałe rozwiązanie dla dzieci, które mogą rozmawiać, SMS-ować i MMS-ować bez limitu, a rodzice nie muszą pamiętać o doładowywaniu konta prepaid. Nowe epizody pojawią się nie tylko w telewizji, ale także w Interncie, gdzie swoją premierę będą miały specjalnie przygotowane na potrzeby tego medium kreacje. T-Mobile przedpremierowo zaprezentował zarówno oba spoty telewizyjne, jak i formy internetowe.

Źródło: T-Mobile

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.