Rusza Przystanek Samsung - wakacyjna strefa dobrej zabawy

Opublikowano: 2015-06-25
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Samsung

news-przystanek-samsungWystartowała tegoroczna edycja Przystanku Samsung. Gorąca strefa dobrej zabawy zagościła już na plaży w Dębkach, a wkrótce przeniesie się do Kołobrzegu. Na wypoczywających czekają zawody sportowe, konkursy z nagrodami, rozrywka oraz możliwość testowania najnowszych produktów i technologii mobilnych.

Od 20 czerwca do 20 lipca na plaży w Dębkach, a od 23 lipca do 23 sierpnia na plaży w Kołobrzegu pojawi się Przystanek Samsung. To miejsce, które powinien odwiedzić każdy, kto w tym terminie wypoczywa w tych miejscowościach. Otwarta strefa fitness, boisko do siatkówki plażowej, hamaki i bujane fotele oraz zimna Pepsi, a także możliwość testowania najnowszych produktów z oferty Samsung, powinny zagwarantować dobrą zabawę zarówno dla tych, którzy cenią aktywny wypoczynek, jak i dla chcących poleniuchować w trakcie urlopu.

Przystanek Samsung to cztery specjalne strefy

  • Strefa Fit, gdzie na lubiących aktywny wypoczynek czekają tor skimboardowy, siłownia oraz boisko do siatkówki. Tu można wziąć udział w turniejach siatkówki plażowej, poćwiczyć na otwartym powietrzu, dzięki poradom trenerów przygotować dla siebie indywidualne plany treningowe, czy skorzystać z porad dietetyka. Na gości czeka też nauka surfingu oraz wieczorne seanse jogi.
  • Strefa Kuchenna, będąca przykładem aranżacji nowoczesnej kuchni, z napojami Pepsi oraz kawą i herbatą dla chętnych. Tu m.in. będą prowadzone warsztaty kulinarne.
  • Mistrzowie Kodowania, gdzie można sprawdzić swoje umiejętności programistyczne w aplikacji Scratch, na zakrzywionych monitorach Samsung Curved. Tu będą także prowadzone warsztaty programistyczne zarówno dla początkujących, jak i dla zaawansowanych.
  • Strefa Gamingu, gdzie odbywają się turnieje w popularnych grach, m.in. Need for Speed, a dla najmłodszych możliwość rysowania na urządzeniach All In One i tabletach Galaxy Tab S.

Wśród licznych niespodzianek na Przystanku Samsung zaplanowano również wizyty gwiazd sportu i kuchni oraz codzienne zajęcia aerobiku i zumby, a ponadto pokazy letniej kolekcji mody firmy Diverse. Na odwiedzających oraz zwycięzców turniejów i konkursów czekają m.in. kody dostępowe do telewizji internetowej IPLA, darmowe kody do portalu Muzodajnia.pl, darmowe startery Plush oraz firmowe gadżety firmy Samsung, m.in. ręczniki, kapelusze plażowe, klapki, torby i okulary przeciwsłoneczne. Partnerem technologicznym akcji jest operator sieci Plus.

Źródło: Plus

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.