Rusza Strefa Plusha - specjalne bonusy, promocje i nagrody

Opublikowano: 2015-07-02
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Plus #mixy #prepaidy #wideo

news-strefa_plusha-vansyWystartowała specjalna strefa Plusha, w której będą pojawiać się markowe produkty w niższej cenie, promocje na usługi telekomunikacyjne, filmy, muzyka, gry i ekstrabonusy za doładowanie.

Od 1 lipca do 31 sierpnia użytkownicy Plush Na Kartę i Plush Mix mogą odwiedzać specjalną Strefę Plusha, na stronie www.plushbezlimitu.pl/strefa, gdzie pojawiać się będą różne atrakcje. Na sam początek Plush rozdaje 30% zniżki na trampki Vans. Rabat jest przyznawany na dowolny model, a żeby go otrzymać wystarczy być w sieci minimum 30 dni oraz mieć aktywne konto. Następnie należy wysłać bezpłatnego SMS-a o treści VANS pod numer 80444, a kod rabatowy z otrzymanej wiadomości zrealizować w sklepie internetowym lub stacjonarnym Vans (pełna lista sklepów).

Dla zainteresowanych – regulamin promocji „VANSY w Plushu”.

Uruchomieniu Strefy Plusha towarzyszyć będzie kampania reklamowa, która obejmie telewizję, kino, Internet, prasę, radio, citylighty. Niespodzianki przewidziane są także na fanpage’ach Plusha na Facebooku, Instagramie i Snapchacie.

Źródło: Plus

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.