Ruszyła nowa kampania reklamowa Samsunga

Opublikowano: 2014-11-12
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #wideo #Samsung #reklamy / promocje

news-note4-reklamaDotyczy ona recenzowanego niedawno Galaxy Note 4, kontynuując tym samym promowanie modelu za Oceanem.

Akcja pod tytułem „Do You Note?” szczególną uwagę skupia na rysiku (S Pen) i jego zastosowaniu w pisaniu oraz rysowaniu. Przedstawiono też aplikację Scrapbook, umożliwiającą tworzenie kolaży z fotografii, rysunków i tekstu oraz funkcję przycinania zdjęć i dzielenia się nimi. Spoty są wykonane w humorystycznym stylu, w ciekawy sposób prezentując wymienione programy. Sama nazwa kampanii jest grą słów, zawierając człon nazwy promowanego modelu, co również jest interesującym rozwiązaniem.

Reklamy mają na celu jeszcze bardziej zachęcić do kupna Galaxy Note 4 i pomóc w osiągnięciu przez urządzenie rynkowego sukcesu. Taka kampania to z pewnością krok w dobrą stronę.

Źródło: Phone Arena

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.