Saldo Orange - nowa usługa dla użytkowników prepaid

Opublikowano: 2016-04-07
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Orange #pakiety / usługi

news-orange-prepaid-uslugiFirma Blue Media we współpracy z Orange uruchomiła usługę zarządzania stanem konta prepaid. Saldo Orange dostępne jest w serwisie bm.pl i pozwała na monitorowanie oraz doładowywanie do 20 numerów na kartę.

Udostępniona klientom Orange nowa funkcja w serwisie płatności automatycznych bm.pl pozwala zautomatyzować zarządzenia saldem konta prepaid. Po zalogowaniu do serwisu można dodać nawet 20 różnych numerów telefonu, którymi chce się zarządzać. Można także samodzielnie ustalić kwotę w przedziale od 1 do 1000 zł, po przekroczeniu której system wygeneruje alert o braku środków na koncie. Domyślnie próg jest ustawiony na 10 zł. Oczywiście bm.pl pozwala też w łatwy sposób doładować wybrane konto.

Włączenie powiadomień o saldzie wymaga potwierdzenia kodem SMS wysłanym na dodawany numer. Powiadomienia o niskim stanie salda zostaną wysłane w formie wiadomości SMS na telefon lub e-mail, przypisane do profilu klienta. Funkcja ta jest również dostępna bezpośrednio z poziomu serwisu bm.pl.

Źródło: Blue Media

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.