Samsung: Etui za selfie

Opublikowano: 2014-09-24
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #technologie #Samsung #sprzęt / podzespoły #reklamy / promocje

news-samsung-simplecover1
Koncern Samsung ma propozycję dla wszystkich kupujących tablety Galaxy Tab S. Każdy może dostać dodatkowo etui pod warunkiem, że zrobi sobie zdjęcie.

Promocja polega na tym, że każdy użytkownik, który zakupi tablet Samsung Galaxy Tab S (w dowolnym rozmiarze) w sklepie Samsung Brand Store może dodatkowo otrzymać do niego etui w kolorze białym lub czerwonym. Sam zakup urządzenia jednak nie wystarczy. Dodatkowo trzeba zrobić sobie fotograficzny autoportret za pomocą smartfona lub tabletu (tak zwane selfie) i umieścić go na firmowym profilu Samsunga na Facebooku.

news-samsung-simplecoverSamsung podkreśla, że liczba etui dostępnych w promocji jest ograniczona, a do wyboru są cztery ich rodzaje:

EF-DT800BREGWW Simple Cover Red 10,5’
EF-DT800BWEGWW Simple Cover White 10,5’
EF-DT700BREGWW Simple Cover Red 8,4’
EF-DT700BWEGWW Simple Cover White 8,4’

Źródło: Samsung

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.