Samsung aktualizuje Galaxy Note 4

Opublikowano: 2016-06-15
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oprogramowanie #Samsung #sprzęt / podzespoły

news-samsung-galaxynote4review-8Samsung Galaxy Note 4 otrzymał nową wersję oprogramowania, której celem ma być usprawnienie działania smartfona i poprawa żywotności baterii.

Najnowsza aktualizacja, bazująca na Androidzie 6.0.1 Marshmallow, w pierwszej kolejności pojawiła się na Galaxy Note 4 w wersji z procesorem Snapdragon 805. Europejscy użytkownicy tego modelu podali, że paczka ważąca około 340 MB oferuje optymalizację zużycia baterii, poprawioną wydajność, lepsze zarządzanie pamięcią i poprawioną stabilność aplikacji, a także poprawki bezpieczeństwa. Oprogramowanie datowane jest na 25 maja.

Z tego co udało się ustalić, uaktualnienie pojawiło się również dla modelu o numerze SM-N910C, a więc Galaxy Note 4 z procesorem Exynos Octa 5433. Jego waga to około 550 MB. Wybrani posiadacze smartfona raportują o możliwości pobrania paczki w trybie OTA (Over-The-Air). Dostępność nowego oprogramowania można też sprawdzić poprzez aplikacje Samsung Kies.

Źródło: gsmManiak, własne

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.