Samsung Brand Store zawita do Kielc

Opublikowano: 2015-11-30
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Samsung

news-samsung-brand-storeJuż 4 grudnia bieżącego roku zostanie otwarty nowy, i pierwszy w województwie świętokrzyskim, Samsung Brand Store. Klienci Galerii ECHO, odwiedzający salon firmowy, będą mogli przetestować i wybrać odpowiedni dla nich sprzęt, a w dniu otwarcia otrzymają również możliwość skorzystania ze specjalnych ofert na zakup produktów.

Już niedługo wszyscy fani i klienci marki, mieszkający w województwie świętokrzyskim, nie będą musieli podróżować do Krakowa czy Warszawy, by zobaczyć i wypróbować produkty Samsunga. Wszystko to będzie możliwe w pierwszym, oficjalnym salonie Samsung Brand Store, który zostanie otwarty 4 grudnia 2015 roku o godzinie 16.00 w Galerii ECHO, mieszczącej się w Kielcach przy ulicy Świętokrzyskiej 20. Odwiedzający salon będą mogli skorzystać ze wsparcia profesjonalnych doradców, ale również samodzielnie zapoznać się z urządzeniami i technologiami oferowanymi przez firmę, jeszcze przed podjęciem decyzji o ich zakupie.

Z okazji otwarcia nowego salonu Samsung Brand Store, dla wszystkich klientów przygotowane zostały oferty specjalne:

  • 10% rabatu na cały asortyment
  • 30% rabatu na akcesoria

Otwarciu kieleckiego salonu firmowego Samsung będzie towarzyszyło wiele atrakcji, m.in. zabawa, w której uczestnicy będą mogli wygrać smartwatch Gear S2, słuchawki oraz markowe gadżety.

Źródło: Samsung

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.