Samsung Galaxy A3 i A5 dostępne w przedsprzedaży. Premiera w Polsce już w przyszłym tygodniu

Opublikowano: 2015-01-15
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #wideo #Samsung #sprzęt / podzespoły #sprzedaż / wyniki

news-samsung-galaxy-a-premieraInformację tę podał polski oddział Samsunga na swoim Twitterze. Smartfony będą dostępne w cenie zaczynającej się od 1199 zł, a zamówienia można składać w niektórych sklepach elektronicznych.

Oficjalna premiera urządzeń w naszym kraju będzie odbędzie się w piątek, 23 stycznia 2015 roku.

Samsung Galaxy A3 cechuje się 4.5 calowym ekranem Super AMOLED o rozdzielczości 960 x 540 pikseli, popularnym, czterordzeniowym procesorem Snapdragon 410 i aparatem z matrycą 8 Mpix. Dla zainteresowanych – pełna specyfikacja modelu. Jego cena została ustalona na poziomie 1199 zł. Telefon jest dostępny w pięciu wariantach kolorystycznych – czarnym, białym, srebrnym, złotym i różowym.
Samsung Galaxy A3Mocniejszy Galaxy A5 to przede wszystkim pięciocalowy wyświetlacz o rozdzielczości 720p (1280 x 720 pikseli), 2 GB RAM i lepszy aparat główny, mający 13 Mpix. Dla zainteresowanych – pełna specyfikacja modelu. Cena smartfona wynosi 1599 zł. Jest on oferowany w sześciu kolorach – oprócz wspomnianych wyżej, jest również niebieska wersja kolorystyczna.Samsung Galaxy A5Przedsprzedażowe zamówienia można składać m.in. w Komputroniku, X-Kom i RTV Euro AGD.

Polski oddział Samsunga opublikował również pierwszy spot reklamujący serii Galaxy A.

Źródło: Samsung

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.