Samsung Galaxy A5 (2015) z Androidem Marshmallow

Opublikowano: 2016-08-01
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oprogramowanie #Samsung #sprzęt / podzespoły

news-galaxy-a5Użytkownicy pierwszej generacji smartfona Galaxy A5 mogą zacząć korzystać z dobrodziejstw Androida w wersji 6.0.1 Marshmallow.

Samsung rozpoczął aktualizację tytułowego modelu (SM-A500FU) do najnowszej, oficjalnie dostępnej edycji Androida w wybranych krajach Europy i Afryki Południowej. Wnosi ona m.in. tryb oszczędzania energii Doze, Google Now on Tap (wyszukiwanie informacji powiązanych z aktualnie wyświetlanymi treściami), zmieniony system uprawnień aplikacji, a także aktualne poprawki bezpieczeństwa.

Uaktualnienie można pobrać w trybie OTA. Należy jednak zaznaczyć, że jest ono dystrybuowane etapowo, więc w przypadku nie pojawienia się na urządzeniu odpowiedniego komunikatu warto uzbroić się w cierpliwość.

Źródło: Sammobile

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.