Samsung Galaxy A5 otrzymuje Lollipopa w Polsce

Opublikowano: 2015-05-29
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oprogramowanie #Samsung #systemy operacyjne

news-samsung_galaxy_a5-lollipopKolejny smartfon Samsunga doczekał się aktualizacji do Androida Lollipop. Jest nim model Galaxy A5, który w Polsce zadebiutował w pierwszym kwartale tego roku.

Aktualizacja dla Samsunga Galaxy A5 (SM-A500FU) waży około 1 GB i można ją pobrać zarówno w trybie OTA (Over-the-Air), jak i przy użyciu komputera z zainstalowanym oprogramowaniem Samsung Kies. Wprowadza ona nową wersję interfejsu TouchWiz wzbogaconego przez Material Design, nowy ekran blokady i panel powiadomień, lepsze zarządzenie energią, a także poprawki do wydajności i stabilności systemu.

Po raz kolejny Polacy otrzymują uaktualnienie do Lollipopa jako pierwsi. Reszta krajów będzie musiała poczekać prawdopodobnie do przyszłego miesiąca.

Źródło: własne

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.