Samsung Galaxy Ace Style LTE: Premiera bez rozgłosu

Opublikowano: 2014-09-30
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #technologie #Samsung #systemy operacyjne #sprzęt / podzespoły

news-samsung-ace-1
Na rynku pojawił model smartfona Samsunga ze średniej półki cenowej z obsługą technologii LTE.

W cieniu swojego sławnego krewniaka – Galaxy Note 4 – w ofercie Samsunga pojawił się model Galaxy Ace Style LTE.

Mowa o urządzeniu z niższej półki cenowej niż wspomniany phablet, który niedawno trafił do sprzedaży w Korei Południowej. W gruncie rzeczy klienci mają do czynienia z nieco zmodyfikowaną wersją smartfona Samsung Ace 4. Nowy telefon został wyposażony w ekran o przekątnej 4.3 cala wyświetlający obraz w rozdzielczości 480 x 800 pikseli. Sercem Galaxy Ace Style LTE jest czterordzeniowy procesor Snapdragon 410 taktowany z częstotliwością 1.2 GHz, który wspiera w działaniu 1 GB pamięci RAM.

Główny aparat umożliwia wykonywanie zdjęć z rozdzielczości 5 Mpix. Nowy smartfon jest przystosowany do działania z sieciami LTE. Całość zaś pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android 4.4. Samsung ustalił cenę swojego nowego telefonu na 199 euro (ok. 800 złotych).

Źródło: Samsung

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.